Často kladené dotazy

Co znamená „preklado.cz“?
Jméno „preklado.cz“ pochází ze slova překlad a je slovní hříčkou.

Jak mohu využít Vaše služby?
Je to jednoduché: Pošlete mi objednávku emailem. Případně mi zavolejte, abychom domluvili detaily. Možnost si objednat přímo na webových stránkách ještě neexistuje.

Jaké formáty souboru zpracováváte, resp. v jakém formátu Vám můžu zaslat texty k překladu?
Jsem schopný zpracovat veškeré standardní formáty souboru. To zahrnuje i grafické soubory.
Ovšem v žádnem formátu nemohu zaručit ponechání formátování z důvodu, že Vaše dokumenty můžou obsahovat fonty, které nemám ve svém systému k dispozici a dále proto, že dokumenty se většinou v různých systémech zobrazují odlišně. Vyjímkou je jednoduché formátovaní jako tučný tisk, kurzíva, barvy atd.
Proto doporučuji, aby jste vytvořili Vaše texty v databázi nebo v tabulce. Odtud je můžete jednoduše převzít do Vašich dokumentů.
Rád Vás podpořím při uložení a použití takovéto databáze.

Jak Vás můžu kontaktovat?
Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak mě můžete kontaktovat, je využití kontaktního formuláře. Samozřejmě lze použít i veškeré ostatní způsoby, např. E-mail, telefonicky nebo poštou. Potřebné informace najdete na straně „Kontakt“
Po dohodě Vás i rád navštívím osobně.

Překládáte pouze do němčiny nebo děláte překlady i do dalších jazyků?
Ano i ne.
Jsem rodilý mluvčí Němec a proto Vám mohu zaručit 100% kvalitu překladu do němčiny.
Jsem schopný překládát i do angličtiny, ale přestože to dobře umím, je to stále cizí jazyk, proto nemohu zaručit 100% kvalitu – z tohoto důvodu moje běžná nabídka nezahrnuje angličtinu.
Na přání jsem schopný zajistit překlady i do dalších jazyků, včetně slovenštiny, řečtiny, italštiny, angličtiny, portugalštiny, Slovinštiny a polštiny. Provedení tohoto servisu vyžaduje dohodu a proto není v obsahu standardní nabídky.

Co je preklado.cz?
Novinky
Překlady
  Jídelní lístky
Obchodní poradenství
Online-kalkulace
Kontakt
O mně
Často kladené dotazy
Reference
Máte dotaz?
V chatu Vám ihned odpovím!
Klikněte zde:
Akční nabídka:
Doporučte preklado jako zákazník ročního paušálu dál! V případě že na Vaše doporučení další zákazník objedná roční paušál, obdržíte ode mně dobropis ve výši 500,- Kč na Váš zákaznický účet!