preklado.cz nabízí Vaší firmě poradenské služby na míru.
Ať už hledáte obchodní partnery v Německu nebo chcete oslovit i německé zákazníky - rád Vás podpořím.

Zprostředkování obchodních partnerů
Partnerství záleží na společných zájmech. Komunikace a porozumění je základem. Přece chcete, aby Vaši partneři byli přesvědčeni o výhodách obchodního vztahu s Vámi, ale také chcete chránit své vlastní zájmy.
Podpořím Vás v komunikaci s německými partnery, ať už jako tlumočník nebo jako přímý zástupce Vaší firmy.

Rozšiřte počet svých zákazníků
Chcete rozšířit počet svých zákazníků? Je Vaše podnikání v blízkosti německých hranic? Existuje milion potenciálních zákazníků z Německa, kteří jsou k Vám blíž než si možná uvědomujete!
Pokud cestujete do země, kde nemáte známé a kde se mluví cizím jazykem, nebude Váš první kontakt s někým, který mluví Vaším jazykem? A nebyli byste nejraději v hotelu, kde jste přivítáni ve svém jazyce?
Já Vám pomohu oslovit německé zákazníky přímo. Překvapte své zákazníky z Německa obchodními dokumenty v německém jazyce! Nebo s osobním pozdravem v Němčině!

Speciálně pro hotelové a stravovací společnosti nabízím následující balíček:
Prakticky orientované školení Vašich zaměstnanců v základech německého jazyka (jeden nebo více dnů rychlokurzu) pouhých 9000, - Kč za den (plus cestovní výlohy). Ke školení zdarma provedu jednorázový překlad Vaší nabídky, letáků nebo jiné firemní dokumentace do německého jazyka. S počtem 10 zaměstnanců by byla investice pouhých 900, - Kč na osobu, z nichž budete mít přímý prospěch.

Zaujala Vás moje nabídka? Kontaktujte mě přes kontaktní formulář, nebo přímo zavolejte.
Co je preklado.cz?
Novinky
Překlady
  Jídelní lístky
Obchodní poradenství
Online-kalkulace
Kontakt
O mně
Často kladené dotazy
Reference
Máte dotaz?
V chatu Vám ihned odpovím!
Klikněte zde:
Akční nabídka:
Doporučte preklado jako zákazník ročního paušálu dál! V případě že na Vaše doporučení další zákazník objedná roční paušál, obdržíte ode mně dobropis ve výši 500,- Kč na Váš zákaznický účet!