Překlady pro Vás připravím dle těchto podmínek:
 • rychle
  Chcete Váš projekt dokončit co nejrychleji. Z tohoto důvodu se pokusím Vaše menší překlady (až 400 slov) připravit během 24 hodin. Může však dojít k tomu, že jiné zakázky přišly před Vaší zakázkou, potom bohužel nemohu zaručit zhotovení překladu do 24 hodin. Informujte mě o naléhavosti - pro vše se dá najít řešení. O odhadované době na zhotovení překladu Vás informovuji v průběhu dne do hodiny po příchodu objednávky.
 • transparentně
  Informuji Vás vždy o stavu překladu. Vaše dotazy ohledně překladu rád uvítám.
 • přesně
  Jazyk je živý - jazyk je citlivý. Proto při překladu může dojít ke zkomolení smyslu. Aby k tomu nedošlo, budu s Vámi překlad v případě pochybností konzultovat.
 • přirozeně
  Každý jazyk má své zvláštnosti. A věta jednoho jazyka nemusí v jiném jazyce existovat. Doslovně přeložený text je v takových případech nepochopitelný a lze rozpoznat překlad. Já Váš text přeložím do jiného jazyka tak, že zůstane jeho smysl a bude znít naprosto přirozeně - jako kdyby nebyl nikdy přeložen.
 • výhodně
  Překladatelské služby jsou především kvalifikované služby - ale nemusí být drahé. Abych Vám mohl mé služby nabídnout co nejvíce výhodně, omezím se na překlad Vašeho textu buď v ISO-standardizovaném formátu ODF, HTML, RTF nebo jako tabulku. Jiné formáty, zejména DOC, také přijmu, ale nemohu zaručit formátování.
 • flexibilně
  Vaše společnost se rozvíjí - Vaše texty se mění. Nabídka preklado je zvlášť na toto připravena. Na přání budu spravovat Vaší databázi překladu. Moje nabídka je cenově atraktivní obzvlášť pro malé změny a částé aktualizace.
Vyberte si mezi třemi různými nabídkami služeb!
Máte vícejazyčné internetové stránky, které jsou pravidelně aktualizovány? Ve vaší restauraci nebo Vašem hotelu vítáte často německé hosty?
Roční paušál je přesně ta pravá nabídka pro Vás! Překlady, kdykoliv je budete potřebovat - a to bez ohledu na jejich velikost, za stálou cenu.

Roční paušál Standardní překlad
Korekce

výhodný pro pravidelné malé a střední překlady
 • pro jídelní lístky
 • pro webové stránky
 • pro informace zákazníkům
včetně korektury a správy databáze překladu

výhodné cenové odstupňování, neorientuje se na počet stran, ale na počet slov, je dostupný pro jednorázové menší a střední překlady

< 200 slov: 50,- Kč
< 400 slov: 100,- Kč
> 400 slov: bez poplatku

férové a transparentní vyúčtování

Vy překládáte - já kontroluji

nízká paušální cena za stranu

kromě paušálu Vám účtuji pouze skutečně opravená slova

korekci provedu fér a transparentně!


1000,- Kč roční poplatek
pouze 2,- Kč za slovo

od 50,- Kč paušál
2,- Kč za slovo

od 100,- Kč poplatek za zpracování
2,- Kč za opravené slovo

Co je preklado.cz?
Novinky
Překlady
  Jídelní lístky
Obchodní poradenství
Online-kalkulace
Kontakt
O mně
Často kladené dotazy
Reference
Máte dotaz?
V chatu Vám ihned odpovím!
Klikněte zde:
Akční nabídka:
Doporučte preklado jako zákazník ročního paušálu dál! V případě že na Vaše doporučení další zákazník objedná roční paušál, obdržíte ode mně dobropis ve výši 500,- Kč na Váš zákaznický účet!